Sprawozdanie ze zbiórki

Dnia 10 maja 2014r. na podstawie Decyzji Burmistrza Miasta Malborka nr 5/2014 odbyła się zbiórka publiczna. Stowarzyszenie „Nasz Wielbark” w czasie V Memoriału im.W.Mietiańca zbierało datki na rehabilitację Karoliny Steller, która jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 3 w Malborku i byłą zawodniczką W.Mietiańca.
Karolina Steller jest od 20 lutego w śpiączce i potrzebna jest codzienna rehabilitacja, która ma wybudzić Karolinę.


Jak co roku absolwenci wielbarskiej trójki nie zawiedli i uczestniczyli w tym przedsięwzięciu, zarówno, jako czynni zawodnicy badmintona jak i kibice, którzy hojnie wrzucali datki do puszki.
Członkowie Stowarzyszenia „Nasz Wielbark”, rodzice, nauczyciele z SP3 przygotowali słodki poczęstunek oraz kawę i herbatę, którym częstowali się wszyscy obecni na Memoriale.
Na duże podziękowanie zasługuje Pan Sławomir Kempa, dyrektor Gimnazjum nr 1 w Malborku, który udostępnił salę gimnastyczną szkoły, gdzie odbyła się cała impreza.
Zawody w badmintona przygotowały nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 3 w Malborku: Joanna Wensker oraz Daria Kuczewska. Paniom pomagała nauczycielka z Gimnazjum nr 1 Katarzyna Kempa.

W czasie Memoriału zebrano kwotę 1852zł, która zostanie przekazana mamie Karoliny.

W imieniu rodziny Karolin wszystkim serdecznie dziękujemy.

 

   
© Stowarzyszenie "Nasz Wielbark"